Lublin Jam#5 – Przemysły Kreatywne

Piąta edycja Lublin Jam będzie dotyczyć przemysłów kreatywnych. Uczestnicy warsztatów przyjrzą się Lublinowi i zaprojektują usługi, które pomogą rozwinąć ofertę naszego miasta.

Przed nami dwa dni pełne projektowania: spotykamy się 3 i 4 marca w godzinach 10-17 w Trybunalska City Pub (ul. Rynek 4, Stare Miasto, Lublin).

8 marca w godzinach 18-20 w kawiarni Pożegnanie z Afryką odbędzie się prezentacja projektów i ostateczne podsumowania.

Warsztaty Lublin Jams #5 są działaniem skupionym na wypracowaniu rozwiązań wspierających rozwój Lublina. Tegoroczna edycja jest finansowana ze środków Urzędu Miasta Lublin w ramach projektu „Lokomotywy” realizowanego przez Fundację Teatrikon. Jako uczestnicy nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów, poza Waszym zaangażowaniem i poświęconym czasem.

Wystarczy tylko zgłosić się na warsztaty poprzez ten link: https://goo.gl/forms/mTUTMvIfq0Gb1LCj2 i pobrać darmowy bilet dostępny tutaj: https://lublinjams5.evenea.pl/.

Zgłoszenia przyjmujemy do północy 28 lutego.

Kogo szukamy?

Do udziału w wydarzeniach Lublin Jams zapraszamy przede wszystkim osoby, które:
– lubią dynamiczną i kreatywną pracę nad tworzeniem nowych rozwiązań,
– chcą poznać nowych, ciekawych ludzi, z którymi być może realnie zmieniać Lublin,
– chcą w praktyce poznać proces i narzędzia projektowania usług,
– szukają „powiewu kreatywności” i nowych inspiracji do działania,
– chcą fajnie i aktywnie spędzić czas.

Warsztaty nie posiadają ograniczeń wiekowych ani branżowych. Zależy nam na zgromadzeniu grupy osób o posiadających różne doświadczenia oraz spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.